Předvánoční dny otevřených dveří ČZA Mělník se uskuteční 26. a 27. listopadu 2021

V kategorii: Aktuálně, Novinky by Ladislav Pytloun

Česká zahradnická akademie Mělník pořádá v pátek a v sobotu 26. a 27. listopadu 2021 pro zájemce o studium dny otevřených dveří.

Součástí pátečního programu bude od 10.50 hodin v aule (budova B, přízemí) veřejná přednáška Mgr. Evy Cepákové, Ph.D. Netopýři – naši sousedé v budovách, parcích a zahradách, jejíž součástí se stane i otevření výstavy Netopýři tajemní a zranitelní (v učebně 2.V v přízemí budovy B). Obě akce se konají ve spolupráci s Českou společností pro ochranu netopýrů.

V pátek dopoledne budou moci nahlédnout návštěvníci dne otevřených dveří také do výuky vybraných odborných i všeobecně vzdělávacích předmětů.

V posluchárně D na nádvoří vedle jídelny proběhne výstava  soutěžních floristických prací žáků ČZA Mělník nazvaná Vánoční inspirace, kde si návštěvníci budou moci mj. zakoupit adventní věnec či vánoční dekoraci na slavnostní stůl. K zahřátí tam bude i svařák.

Po oba dny jsou dveře školy pro veřejnost otevřené od 9.00 hodin do 16.00 hodin. Každý zde samozřejmě získá potřebné informace pro své další studium na střední či vyšší odborné škole a navíc se dozví mnoho nového z mnohotvárného zahradnického oboru a jeho částí. Akce se mohou návštěvníci zúčastnit také během online schůzek.

Informace vedení školy o studijní nabídce budou podávány po oba dny vždy od 10.00 do 11.00 hodin a od 13.00 do 14.00 hodin.

Online schůzky pak proběhnou vždy od 15.00 do 16.00 hodin. Odkaz na tyto schůzky naleznete zde: pátek 26.11. 
 sobota 27.11. 

Akce se uskuteční při dodržení všech aktuálně platných protiepidemických nařízení.

Těšíme se na shledanou při dnech otevřených dveří.