Dny otevřených dveří se uskuteční na začátku adventu 1. a 2. prosince 2023

V kategorii: Aktuálně, Novinky by Ladislav Pytloun

Srdečně zveme všechny zájemce o studium a přátele školy na dny otevřených kteří, které se uskuteční v pátek a v sobotu 1. a 2. prosince 2023 v prostorách České zahradnické akademie Mělník. Budoucí studenti a jejich doprovod si budou moci vždy od 9.00 do 16.00 hodin prohlédnout školu, navštívit tematické odborné výstavky (sadovnické projekce, výuky angličtiny, projektů, vinařství atd.) a také soutěžní výstavu floristických prací žáků ČZA Mělník zaměřenou na adventní období. Navštívit mohou i výuku některých předmětů, a stát se tak studenty školy nanečisto.

Informace vedení školy o studijní nabídce bude následovat vždy od 10.00 do 11.00 hodin a od 13.00 do 14.00 hodin v aule v budově B.

V pátek se navíc uskuteční pro přihlášené účastníky od 15.00 hodin v aule komunitní setkání rodičů současných i budoucích žáků na téma „Práce školského poradenského pracoviště“ za účasti výchovné poradkyně, metodiků prevence a vedení školy. Zájemci o účast se přihlásí na e-mail ředitelky školy Ing. Richterové richerova@zas-me.cz.

Zájemci o účast na dnech otevřených dveří se mohou zaregistrovat prostřednictvím formuláře, odkaz je ZDE.

Přijďte se podívat do školy na začátku adventu.