Dny otevřených dveří v on-line podobě

V kategorii: Aktuálně, Koronavirová krize, Novinky by Ladislav Pytloun

Dny otevřených dveří, které v ČZA Mělník plánujeme na 27. a 28. listopadu 2020, proběhnou ve formě on-line. Zájemci se mohou hlásit přes přihlašovací formulář na https://www.zas-me.cz/pro-uchazece/dny-otevrenych-dveri/

Akce v obou dnech probíhá od 9.00 do 16.00 hodin.

Na návštěvníky čekají živé vstupy s ukázkami různých zahradnických činností (vánoční floristická vazba, ukázka práce s programem Sadovnická projekce, ukázky nové zahradnické mechanizace, laboratorních prací pro vinařství apod.). Vedle toho se mohou zájemci seznámit např. s prací počítačového tomografu (neinvazivní metoda zjišťování kvality dřevní hmoty stromů) či poznat průběh poznávaček různých rostlin v rámci zdejší výuky. Nahlédnout mohou zájemci i do školního vinařství.

Zástupci vedení školy budou v on-line prostředí odpovídat na dotazy uchazečů o studium, a to po oba dny od 10.00  do 11.00 h, od 13.00 do 14.00 h. a od 15.00 do 16.00 h. (registrovaným návštěvníkům bude zaslán odkaz k připojení, ostatní mohou využít telefonní číslo 725 590 567). 

Připraveny jsou také rozhovory s absolventy školy, pohled do zákulisí květinové školní prodejny, nabídka účasti na studentské arboristické konferenci či prezentace nedávných úspěchů školy (vítězství v celostátní soutěži mladých sadovníků Lipová ratolest 2020).

Těšíme se na kontakt s Vámi 🙂