Zahrádkáři na Mělníku

V kategorii: Stalo se by Anna Richterová

Ani o prázdninách naše škola nespí. Na konci července  jsme poskytli zázemí pro třídenní seminář, který pořádal Český zahrádkářský svaz pro své členy.  Rádi bychom se s vámi podělili o milá slova, která nám po skončení semináře napsal hlavní organizátor akce  M.Šmoranc.

„Chtěl jsem vám poděkovat za opravdu krásné školení pro naše zahrádkáře, zabezpečení semináře z vaší strany bylo naprosto úžasné. Pan doktor Pytloun se mi věnoval když jsem seminář plánoval, velmi ochotně mi se vším pomáhal a radil. Přednášející z vaší školy musím také pochválit především Ing. Řehákovou, která svou přednáškou zahrádkáře neskutečně zaujala i Ing. Ezechel se nám v parku naprosto perfektně věnoval a bylo vidět, že má park Neuberg rád a vědomosti o rostlinách a především dřevinách naprosto perfektní, úžasné. Velkou pochvalu zasluhuje kuchyň pod vedením paní Švarcové. Jídla jak v pětihvězdičkovém hotelu, velmi chutná, porce velké, dokonce si mohli někteří i přidat což jsem ještě nezažil. Automat na kávu ve vaší škole nefungoval (nejspíše během prázdnin je vypnut) přesto nás kuchyně kávou zásobovala celý pátek i sobotu. Tak perfektní a obětavý personál kuchyně by vám většina škol určitě záviděla. Minulý rok jsme měli akci v Poděbradech na místní zemědělské škole a kuchyň – strava byla naprosto zoufalá ze stran zahrádkářů značně kritizovaná. Na Mělníku si stravu všichni chválili. Určitě je třeba poděkovat i paní Janouchové, která nás ubytovala na Neubergu v zámečku.

Jsem náramně spokojen a opět chci poděkovat se zajištěním odborného semináře pro zahrádkáře, který proběhl v termínu 31.7. – 2.8. 2020 z vaší strany. Přeji pěkný zbytek prázdnin a klobouk dolů, jak školu perfektně vedete a máte personál plný skvělých a obětavých lidí. DÍKY, DÍKY, DÍKY !!!!!!! „