Přijímačky nanečisto a den otevřených dveří v ČZA Mělník se uskuteční 28. února 2024

V kategorii: Aktuálně, Novinky by Ladislav Pytloun

Pro zájemce z řad žáků devátých tříd základních škol o maturitní obor pořádá škola ve středu 28. února 2024 přijímačky nanečisto, kdy si budou moci v reálném prostřední a v reálném čase napsat přijímací test z českého jazyka a z matematiky a následně získat i potřebnou zpětnou vazbu s vyhodnocením a vysvětlením všech řešených jevů od vyučujících obou předmětů. Zájemci o účast se přihlásí prostřednictvím formuláře, jehož odkaz naleznou ZDE.

Prezence účastníků přijímaček nanečisto se koná od 9.30 hodin v aule (budova B, přízemí). V 10.00 hodin se v aule uskuteční test z matematiky s opravou a vyhodnocením. Následovat bude zhruba půlhodinová přestávka.  Od 13.00 hodin pak proběhne test z českého jazyka s jeho podrobným vyhodnocením. Konec celé akce bude nejpozději v 16.00 hodin.

Soubežně s přijímačkami nanečisto probíhá od 9.00 do 16.00 hodin ve středu 28. února den otevřených dveří pro uchazeče o studium v učebním a maturitním oboru i ve studiu vzdělávacího programu Zahradní a krajinná tvorba na vyšší odborné škole. Informace vedení školy budou podávány od 10.00 do 11.00 hodin a od 13.00 do 14.00 hodin. Účastníci akce se mohou registrovat prostřednictvím formuláře na webu školy, který naleznete ZDE.

Těšíme se na setkání v České zahradnické akademii Mělník!