Prožijte víkend otevřených zahrad v areálu ČZA Mělník

V kategorii: Aktuálně, Novinky by Ladislav Pytloun

Naše škola se opět zapojuje do tradiční celostátní akce VÍKEND OTEVŘENÝCH ZAHRAD.

Botanická zahrada v sadech Na Polabí a přírodně krajinářský park Neuberk se tak otevřou veřejnosti v pátek a v sobotu 10. a 11. června 2022 od 8.00 do 16.00 hodin.

Po oba dny jsou zajištěny komentované prohlídky obou těchto částí školní botanické zahrady – v sadech Na Polabí od 10.00 hodin (sraz návštěvníků před budovou A), v parku Neuberk od 13.00 hodin (sraz na nádvoří zámečku Neuberk).

V pátek 10. června 2022 se od 10.00 hodin uskuteční na trávníkové ploše vedle budov školy slavnostní vyřazení úspěšných maturantů a absolventů učňovského oboru, v sobotu 11. června pak jsou připraveny ve školních zahradách pro malé a velké návštěvníky různé soutěže spojené se zahradnickým oborem.

Oba dny proběhnou v areálu školy navíc i tematické výstavy (nové učebnice, studentské projekty, zahradnická mechanizace, poznávání rostlin, vinařství).

Srdečně zveme proto každého, kdo chce aktivně prožít příjemné chvíle v krásném prostředí školní botanické zahrady sadů Na Polabí a arboreta parku Neuberk.

Zváni jsou ale i všichni zájemci o studium na střední a vyšší odborné škole, kterým sdělíme vše potřebné o vzdělávání na naší škole.

Více na webu https://www.vikendotevrenychzahrad.cz/