Den otevřených dveří a připomínka 135 let od založení školy

V kategorii: Aktuálně, Novinky by Ladislav Pytloun

Vedení ČZA Mělník srdečně zve všechny zájemce o studium, absolventy či přátele školy na den otevřených dveří, který se koná v sobotu 3. října 2020.

Program:

10.00 hodin v aule – přivítání návštěvníků ředitelkou školy

11.00 hodin na Školním statku Mělník – slavnostní shromáždění spojené s pojmenováním aleje Václava Hurycha (vzpomínka na vynikajícího pedagoga školy proběhne v aleji jinanů dvojlaločných před odvětvím „Zelinářství“; Dobrovského ulice 1777, Mělník)

11.30 hodin – komentovaná procházka parkem Neuberk (areál Školního statku Mělník)

A dále – tematické výstavy (zahraniční spolupráce, výuka odborných předmětů, výukové pomůcky, studentské projekty apod.) a informace o studijní nabídce školy (10.00 – 11.00 hodin a 13.00 – 14.00 hodin)

***

Původně plánovaný den otevřených dveří na pátek 2. října 2020 se ruší z důvodu zhoršené epidemiologické situace, neboť ve škole bude probíhat řádná výuka žáků a studentů.

Případní zájemci o návštěvu školy 2. října mohou jednotlivě kontaktovat pracovníky vedení školy a domluvit se s nimi na setkání v areálu v sadech Na Polabí, nebude jim však umožněno vstoupit do budov školy během vyučování, aby nedošlo k případnému šíření nákazy mezi studenty.